Hľadať podľa značky

H

HARTMANN

Hartmann verí v nekonečné možnosti zlepšovania riešení zdravotnej starostlivosti, ktoré dávame do rúk profesionálom v zdravotníctve i bežným užívateľom. Oprieť sa môžeme o 200-ročné skúsenosti, hlboký pohľad do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotníctva, ktoré získavame vďaka neustálemu dialógu so všetkými skupinami našich zákazníkov.

L

Littmann

má patentované funkcie, inovatívne návrhy v kombinácii s najvyššou akustickou reakciou na splnenie prísných štandardov starostlivosti v zdravotníckom svete. Littmann ® značka je vaše ubezpečenie o fonendoskopu s výnimočným výkonom.

M

MEGO AFEK

expert v pneumatickej kompresii. Či už máte záujem o prístroje na lymfedém, starostlivosť o rany, prevenciu HST alebo o estetiku a tvarovanie tela.

O

Omron

Meranie krvného tlaku je precízna záležitosť. Spoločnosť Omron si to uvedomuje a vyvíja najmodernejšie digitálne tlakomery, ktoré spĺňajú tie najvyššie kritériá.

S

SWANN-MORTON

Čepele a skalpely Swann-Morton sú známe svojimi výnimočnou kvalitou, presnosťou, konzistentnosťou a spoľahlivosťou. Spoločnosť Swann-Morton vyrába skalpely a čepele vo Veľkej Británii s použitím vysokej kvality.

X